Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Przesłanie mailem bankowego potwierdzenia realizacji przelewu może przyspieszyć przekazanie zamówienia do realizacji.

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy systemy płatności Centrum Rozliczeniowego Przelewy24 oraz Płacę Online imoje, do których w zależności od wybranej opcji zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank lub kartę płatniczą i dokonujesz opłaty. Lista obsługiwanych obecnie banków i kart płatniczych jest dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.

Dostępna jest także usługa “Twisto – płatność online z opcją kup teraz – zapłać do 21 dni” – Za jej sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS.

Opis usługi Twisto znajdą Państwo na stronie dostawcy usługi: https://www.imoje.pl/ poniżej jej najważniejsze cechy:

  • najszybsza metoda płatności na urządzeniach mobilnych
  • opcja późniejszej płatności – do 21 dni bez żadnych opłat
  • bez logowania, autoryzacji, podawania numeru karty lub PESEL

dostępna bez rejestracji dla klientów wszystkich banków